Realizacje

Budowa linii produkcyjnych

Budowa linii produkcyjnych jest specjalnością firmy Unitem. Największa zbudowana linia produkcyjna to 21 maszyn obsługiwanych przez zaledwie 3 osoby. Linia ta wyposażona była w 2 roboty, kilka stołów obrotowych, nitownice, prasy, wkrętarki na manipulatorach, systemy wizyjne, RFiD i wiele innych.

Możemy się też pochwalić zbudowaniem linii produkcyjnej w pełni zautomatyzowanej, z kilkunastoma napędami CNC, która łącznie zawierała 14 obrabiarek.

Kolejną ciekawą linią produkcyjną zbudowaną przez nasz zespół jest linia wyposażona w 11-to kamerowy system wizyjny. Fachowa budowa linii produkcyjnych zgodna z obowiązującymi normami jakości to klucz do sukcesu firmy.

Zapraszamy do współpracy w zakresie budowy maszyn na zamówienie oraz tworzenia bardzo skomplikowanych i wymagających projektów. Zajmujemy się również maszynami powtarzalnymi (maszyny montażowe, testery, systemy wizyjne, maszyny CNC, maszyny pomiarowe). Budowa i produkcja maszyn przez firmę Unitem jest zgodna z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz normami jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Sporą część naszych działań koncentrujemy na innowacjach i stale zmieniających się rozwiązaniach z zakresu produkcji maszyn na zamówienie. Zaprojektowane przez firmę Unitem urządzenia w bezpośredni sposób przyczyniają się do poprawy wydajności przedsiębiorstwa produkcyjnego. W ramach współpracy oferujemy kompleksową realizację całego technologicznego procesu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Linia produkcyjna SCANIA

Linia produkcyjna SCANIA

Linia produkcyjna - montażowa

Linia produkcyjna - montażowa

Linia produkcyjna CNC

Linia produkcyjna CNC

Linia produkcyjna BMW

Linia produkcyjna BMW

Linia obróbcza

Linia obróbcza

Linia montażu - systemy wizyjne

Linia montażu - systemy wizyjne

linia produkcyjna do nypli

Linia produkcyjna do nypli