O nas

Udoskonalamy linie produkcyjne

Klienci używający naszych dedykowanych maszyn oszczędzają czas, surowce oraz znacząco ograniczają ilości produktów wadliwych.

Jest to możliwe dzięki nie tylko wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu, lecz także jego wszechstronności. Projektowanie, konstruowanie, budowanie i programowanie zaawansowanych maszyn produkcyjnych to codzienność naszych inżynierów. Nie boimy się wyzwań: również integrujemy systemy poprzez łączenie dostępnych technologii i autorskiego oprogramowania.

Specjalizujemy się w szczególności w budowaniu maszyn prototypowych zwiększających funkcjonalność linii produkcyjnej oraz tworzeniu linii technologicznych.

Unitem video o nas
Unitem Wrocław - cenimy czas klientów

Cenimy czas naszych klientów

Wiemy, że każdy dzień postoju to dla przedsiębiorstwa strata kapitału. Dlatego nasze maszyny dostarczamy bez opóźnień. Na potrzeby oszczędzania czasu klientów stworzyliśmy u siebie idealne warunki do sprawdzania działania naszych maszyn. Klienci otrzymują od razu sprawdzony produkt – faza testów leży wyłącznie po naszej stronie.

Maszyny testujemy w hali o powierzchni 900 m2, w której odbywa się cały proces: zespół projektuje, buduje, programuje oraz testuje stworzone przez nas maszyny. Posiadamy też zaawansowaną narzędziownię oraz laboratorium, dzięki którym jesteśmy w stanie krótkim czasie wytworzyć niezbędne elementy do maszyn i je przetestować.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta

Każda linia produkcyjna jest unikalna, tak samo jak potrzeby każdego przedsiębiorstwa. Aby zmaksymalizować ich wydajność i rentowność, dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania zaspokajały potrzeby klienta.

Osiągamy to poprzez ścisłą współpracę z przedstawicielami klientów. Na każdym etapie realizacji projektu konsultujemy z nimi postęp i kierunek prac, żeby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat.

Unitem - Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta​

Budowa maszyn produkcyjnych na zamówienie

Tworzymy niestandardowe maszyny, a także kompletne zautomatyzowane linie produkcyjne i automatyczne linie montażowe. Każda budowana przez nas maszyna jest zaprojektowana z myślą o Twoim konkretnym procesie.

Unitem w liczbach

projektów
rocznie
20
Lat
doświadczenia
15
osób
w zespole
50
Zrealizowanych
projektów
300

Jak realizujemy projekty?

01

Bezpłatny audyt i wstępny projekt

Pierwszy i najważniejszy krok w procesie. Z jego pomocą  zrozumiemy problem, który mamy rozwiązać, lub proces, który będziemy ulepszać.

02

Projekt maszyny
i jej budowa

Znając cel, zaprojektujemy rozwiązanie. Najlepszy możliwy projekt opracowujemy w oparciu o dostępną technologię, pożądany efekt i budżet.

03

Testowanie
maszyny

Gotową maszynę testujemy u nas z użyciem detali dostarczonych przez klienta. Testy powtarzamy dopóki maszyna nie zrealizuje wszystkich założonych celów.

04

Szkolenie pracowników
i uruchomienie maszyny

Nasi specjaliści montują i uruchamiają maszynę w miejscu docelowym. Zapewniamy niezbędne szkolenia, schematy, a także instrukcje obsługi.

Zaufali nam

Zbudujemy maszynę dla Ciebie!

Sukces Twojej firmy to także sukces naszych maszyn. Nam też zależy na tym, aby Twoja konkurencja została daleko w tyle – dlatego w tym wyścigu damy z siebie wszystko!