Realizacje

Tworzymy lokalnie dla globalnego przemysłu

Choć Polska to nasz dom, to z dumą wspieramy swoją wiedzą, doświadczeniem i maszynami biznesy z całego świata.

Z naszych usług do tej pory skorzystały firmy z takich krajów, jak: Tajwan, USA, Meksyk, Szwajcaria, Chiny, Szwecja, Niemcy, Czechy, Słowacja czy Węgry.

Mapa realizacji Unitem
Frezarka do obróbki folii

Frezarka do obróbki folii

Na potrzeby specjalnego procesu klienta zbudowaliśmy dedykowaną frezarkę. Klient do tej pory pracował na frezarkach uniwersalnych, które nie spełniały wymagań

Depaletyzacja robotem z wózka AGV

Depaletyzacja z wózków AGV

Przedstawiamy skomplikowany system depaletyzacji. Realizacja tego projektu nie była standardowa, gdyż produkty są dostarczane do robota na wózkach AGV. Musieliśmy

Budowa linii produkcyjnych

Budowa wydajnych linii produkcyjnych jest specjalnością firmy Unitem. Największa zbudowana przez nas linia produkcyjna liczy 21 maszyn obsługiwanych przez zaledwie 3 osoby. Linia została wyposażona w 2 roboty, kilka stołów obrotowych, nitownice, prasy, wkrętarki na manipulatorach, systemy wizyjne, RFiD i wiele innych.

Naszym flagowym projektem jest w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, z kilkunastoma napędami CNC, która łącznie zawiera 14 dedykowanych, automatycznych obrabiarek.

Spośród naszych licznych projektów na uwagę zasługuje również linia montażowa wyposażona w 11-to kamerowy system wizyjny. Fachowa budowa linii produkcyjnych zgodna z obowiązującymi normami jakości to klucz do sukcesu firmy.

Zapraszamy do współpracy w zakresie budowy maszyn na zamówienie oraz tworzenia bardzo skomplikowanych i wymagających projektów. Zajmujemy się również projektowaniem maszyn przemysłowych inaczej nazywanych maszynami powtarzalnymi (maszyny montażowe, testery, systemy wizyjne, maszyny CNC, maszyny pomiarowe). Budowa i produkcja maszyn przez firmę Unitem jest zgodna z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz normami jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Sporą część naszych działań koncentrujemy na innowacjach i stale zmieniających się rozwiązaniach z zakresu produkcji maszyn na zamówienie. Zaprojektowane przez firmę Unitem urządzenia w bezpośredni sposób przyczyniają się do poprawy wydajności przedsiębiorstwa produkcyjnego. W ramach współpracy oferujemy kompleksową realizację całego procesu technologicznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zbudujemy maszynę dla Ciebie!

Sukces Twojej firmy to także sukces naszych maszyn. Nam też zależy na tym, aby Twoja konkurencja została daleko w tyle – dlatego w tym wyścigu damy z siebie wszystko!