Zawieszanie elementów na przenośnik w ciągłym ruchu przez robota przemysłowego

Prezentujemy modernizację linii lakierniczej. Modernizacja polegała na zrobotyzowaniu istniejących maszyn. Zadanie było trudne z uwagi na różne referencje wieszaków, a także uszkodzenia samych wieszaków.
Zawieszanie elementów na przenośnik w ciągłym ruchu przez robota przemysłowego

Zadania nie ułatwiała sama linia malująca, która znajduje się w ciągłym ruchu. Linia ta nie może zostać zatrzymana, dlatego skonstruowaliśmy specjalny chwytak, a także zaprogramowaliśmy manipulator, by możliwe było bezpieczne odłożenie zawieszek na linię malującą.

Cały projekt został szczegółowo opisany na stronie Linia automatycznego zawieszania i buforowania zawieszek.

Powiązane artykuły

Automatyczny montaż uszczelki w łożysku

Automatyczny montaż uszczelki w łożysku 

Trudność montażu elastycznych elementów polega na konieczności utrzymania precyzji zadania na wysokim poziomie, aby zapobiec powstawaniu NOKów. Normy jakości montażu są wyśrubowane, co jest

Frezarka do obróbki folii

Frezarka do obróbki folii

Na potrzeby specjalnego procesu klienta zbudowaliśmy dedykowaną frezarkę. Klient do tej pory pracował na frezarkach uniwersalnych, które nie spełniały wymagań jakości. Skrócenie czasu procesu, zmniejszenie

Zbudujemy maszynę dla Ciebie!

Sukces Twojej firmy to także sukces naszych maszyn. Nam też zależy na tym, aby Twoja konkurencja została daleko w tyle – dlatego w tym wyścigu damy z siebie wszystko!

Zostaw numer a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Unitem Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kominiarska 42C 51-180 Wrocław. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności.