Stacja montażu wygłuszenia w tapicerce drzwiowej

W samochodach premium ważna jest dbałość o detale. Z myślą o nienagannej estetyce wnętrza samochodów zbudowaliśmy maszynę, której zadaniem jest montaż wygłuszenia panelu bocznego drzwi oraz osadzenie zaczepów metalowych.
Stacja montażu wygłuszenia w tapicerce drzwiowej

Maszyna o dobrze przemyślanej konstrukcji to oszczędności dla firmy

W procesie projektowania i budowy maszyny zawsze uwzględniamy potrzeby klienta, jego wymagania, a także uwarunkowania firmy i linii produkcyjnej. Mając te dane, jesteśmy w stanie stworzyć maszynę, która rozwiąże jego problemy. W tym projekcie, dzięki naszej dedykowanej maszynie klient:

  • zwiększył wydajność linii produkcyjnej dzięki skróceniu czasu procesu,
  • zmniejszył ilość NOKów,
  • zwiększył precyzję przyklejania wygłuszenia,
  • ograniczył ilość uszkodzeń plastików.

Specjalne uwarunkowania wymagają specjalnych rozwiązań

Głównym wymogiem klienta było to, że maszyna musi pracować 24/7, z marginalną liczbą awarii i przestojów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zastosowanie sprawdzonych technologii:

Powiązane artykuły

typy robotów przemysłowych
Baza Wiedzy

Typy robotów przemysłowych

Roboty przemysłowe już na stałe zagościły w naszej rzeczywistości i zadomowiły się w wielu segmentach produkcji czy magazynowania. Jak można podzielić roboty i dokonać ich klasyfikacji?

Baza Wiedzy

Rozwiązanie FlexiBowl dla bin picking – kiedy go użyć?

Świętym Graalem automatyki jest rozwiązanie problemów losowego ułożenia detali w aplikacji bin picking przy pomocy oprogramowania. Pomimo że w tej dziedzinie na naszych oczach dokonuje się znaczący postęp, to do ideału jeszcze daleka droga. Na szczęście technologia nie pozostaje w tyle: stale wymyślane są suplementarne rozwiązania dla aplikacji losowych. Jednym z nich jest właśnie FlexiBowl.

zrobotyzowana stacja kontroli końcowej eol linii montażowej
Realizacje

Zrobotyzowana stacja kontroli końcowej (EOL) linii montażowej

Stacja kontroli końcowej (EOL) linii montażowej deski rozdzielczej SEAT. Robot wyposażony w system wizyjny dokonywał kontroli ponad 100 elementów deski rozdzielczej, takich jak: śruby; kilka rodzajów spinek i klipsów; gumki; kratki wentylacyjne; ramka radia; głośnik.

jak modernizować maszyny
Baza Wiedzy

Jak modernizuje się maszyny produkcyjne?

Modernizacja maszyn przemysłowych dla nas oznacza integrację istniejącej maszyny lub linii produkcyjnej z nowoczesnymi systemami. Potrafimy dokonywać modernizacji całych zakładów produkcyjnych tak, by funkcjonowały zgodnie z zasadami Industry 4.0.

Zbudujemy maszynę dla Ciebie!

Sukces Twojej firmy to także sukces naszych maszyn. Nam też zależy na tym, aby Twoja konkurencja została daleko w tyle – dlatego w tym wyścigu damy z siebie wszystko!