Stacja montażu wygłuszenia w tapicerce drzwiowej

W samochodach premium ważna jest dbałość o detale. Z myślą o nienagannej estetyce wnętrza samochodów zbudowaliśmy maszynę, której zadaniem jest montaż wygłuszenia panelu bocznego drzwi oraz osadzenie zaczepów metalowych.
Stacja montażu wygłuszenia w tapicerce drzwiowej

Maszyna o dobrze przemyślanej konstrukcji to oszczędności dla firmy

W procesie projektowania i budowy maszyny zawsze uwzględniamy potrzeby klienta, jego wymagania, a także uwarunkowania firmy i linii produkcyjnej. Mając te dane, jesteśmy w stanie stworzyć maszynę, która rozwiąże jego problemy. W tym projekcie, dzięki naszej dedykowanej maszynie klient:

  • zwiększył wydajność linii produkcyjnej dzięki skróceniu czasu procesu,
  • zmniejszył ilość NOKów,
  • zwiększył precyzję przyklejania wygłuszenia,
  • ograniczył ilość uszkodzeń plastików.

Specjalne uwarunkowania wymagają specjalnych rozwiązań

Głównym wymogiem klienta było to, że maszyna musi pracować 24/7, z marginalną liczbą awarii i przestojów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zastosowanie sprawdzonych technologii:

Powiązane artykuły

przenośnik na linii produkcyjnej
Baza Wiedzy

Charakterystyka linii produkcyjnej

Od kiedy człowiek zaczął produkować, jego celem stało się zmaksymalizowanie ilości wyprodukowanych dóbr w określonej jednostce czasu. Przez wiele wieków proces ten wyglądał podobnie. Wszystko zrewolucjonizowała linia produkcyjna.

jak modernizować maszyny
Baza Wiedzy

Jak modernizuje się maszyny produkcyjne?

Modernizacja maszyn przemysłowych dla nas oznacza integrację istniejącej maszyny lub linii produkcyjnej z nowoczesnymi systemami. Potrafimy dokonywać modernizacji całych zakładów produkcyjnych tak, by funkcjonowały zgodnie z zasadami Industry 4.0.

Wykorzystywanie robotów przemysłowych w produkcji
Baza Wiedzy

Wykorzystywanie robotów przemysłowych

Choć coraz częściej możemy usłyszeć o tym, że roboty przemysłowe to rozwiązania o ogromnym potencjale. Pytani o sposoby ich wykorzystywania często odkrywamy, że nasza wiedza jest ograniczona lub niepełna. Jak zatem można w praktyce wykorzystać ich potencjał?

Automatyzacja montażu
Baza Wiedzy

Automatyzacja montażu – inteligentne klucze

Przemysłowy proces montażu, a w szczególności w branżach medycznej, lotniczej i automotive, wymaga niezwykłej precyzji. Coraz bardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa sprawiają, że niekiedy najmniejsze elementy konstrukcji mają kluczowy wpływ na wytrzymałość całego komponentu.

Zbudujemy maszynę dla Ciebie!

Sukces Twojej firmy to także sukces naszych maszyn. Nam też zależy na tym, aby Twoja konkurencja została daleko w tyle – dlatego w tym wyścigu damy z siebie wszystko!