Stacja montażu wygłuszenia w tapicerce drzwiowej

W samochodach premium ważna jest dbałość o detale. Z myślą o nienagannej estetyce wnętrza samochodów zbudowaliśmy maszynę, której zadaniem jest montaż wygłuszenia panelu bocznego drzwi oraz osadzenie zaczepów metalowych.
Stacja montażu wygłuszenia w tapicerce drzwiowej

Maszyna o dobrze przemyślanej konstrukcji to oszczędności dla firmy

W procesie projektowania i budowy maszyny zawsze uwzględniamy potrzeby klienta, jego wymagania, a także uwarunkowania firmy i linii produkcyjnej. Mając te dane, jesteśmy w stanie stworzyć maszynę, która rozwiąże jego problemy. W tym projekcie, dzięki naszej dedykowanej maszynie klient:

  • zwiększył wydajność linii produkcyjnej dzięki skróceniu czasu procesu,
  • zmniejszył ilość NOKów,
  • zwiększył precyzję przyklejania wygłuszenia,
  • ograniczył ilość uszkodzeń plastików.

Specjalne uwarunkowania wymagają specjalnych rozwiązań

Głównym wymogiem klienta było to, że maszyna musi pracować 24/7, z marginalną liczbą awarii i przestojów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zastosowanie sprawdzonych technologii:

Powiązane artykuły

Automatyczny montaż uszczelki w łożysku

Automatyczny montaż uszczelki w łożysku 

Trudność montażu elastycznych elementów polega na konieczności utrzymania precyzji zadania na wysokim poziomie, aby zapobiec powstawaniu NOKów. Normy jakości montażu są wyśrubowane, co jest

Frezarka do obróbki folii

Frezarka do obróbki folii

Na potrzeby specjalnego procesu klienta zbudowaliśmy dedykowaną frezarkę. Klient do tej pory pracował na frezarkach uniwersalnych, które nie spełniały wymagań jakości. Skrócenie czasu procesu, zmniejszenie

Zbudujemy maszynę dla Ciebie!

Sukces Twojej firmy to także sukces naszych maszyn. Nam też zależy na tym, aby Twoja konkurencja została daleko w tyle – dlatego w tym wyścigu damy z siebie wszystko!

Zostaw numer a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Unitem Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kominiarska 42C 51-180 Wrocław. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności.