Stanowisko produkcyjne klejenia zagłówka samochodowego

Zagłówek samochodowy to jeden z elementów bezpieczeństwa oraz komfortu pasażerów w samochodzie. Aby ułatwić i usprawnić proces jego wytworzenia, dostarczyliśmy stanowisko ręcznego klejenia zagłówków, w którym maszyna kontroluje proces nakładania kleju (czas, ilość).
Stanowisko produkcyjne klejenia zagłówka samochodowego

Stanowisko dopasowane do potrzeb klienta

Choć promujemy stanowiska zrobotyzowane i zautomatyzowane, to nie każda linia produkcyjna wymaga lub jest gotowa na takie rozwiązanie. Na pierwszym miejscu stawiamy klienta, dlatego w tym przypadku nasze stanowisko jest zautomatyzowane częściowo. Chcemy, aby oferowane stanowiska montażowe były opłacalne. Najważniejsze cechy maszyny:

  • ograniczenie NOKów,
  • precyzyjne odmierzanie ilości użytego kleju,
  • kontrolowanie czasu montażu,
  • wysoka powtarzalność produkcji,
  • zwiększenie bezpieczeństwa operatora.

Użyte technologie

Na potrzeby stanowiska użyliśmy:

Powiązane artykuły

Automatyczny montaż uszczelki w łożysku

Automatyczny montaż uszczelki w łożysku 

Trudność montażu elastycznych elementów polega na konieczności utrzymania precyzji zadania na wysokim poziomie, aby zapobiec powstawaniu NOKów. Normy jakości montażu są wyśrubowane, co jest

Frezarka do obróbki folii

Frezarka do obróbki folii

Na potrzeby specjalnego procesu klienta zbudowaliśmy dedykowaną frezarkę. Klient do tej pory pracował na frezarkach uniwersalnych, które nie spełniały wymagań jakości. Skrócenie czasu procesu, zmniejszenie

Zbudujemy maszynę dla Ciebie!

Sukces Twojej firmy to także sukces naszych maszyn. Nam też zależy na tym, aby Twoja konkurencja została daleko w tyle – dlatego w tym wyścigu damy z siebie wszystko!

Zostaw numer a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Unitem Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kominiarska 42C 51-180 Wrocław. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności.