Realizacje

Systemy wizyjne

Systemy wizyjne najczęściej są definiowane jako układy urządzeń elektronicznych współpracujących ze sobą, które mają za zadanie automatycznie analizować wizyjnie otoczenie w sposób maksymalnie zbliżony do tego, w jaki działa ludzki wzrok. Zwykle w ich skład wchodzą zarówno urządzenia pozyskujące informacje, jak i te, które aktywują je i przetwarzają dane. Systemy nie są w stanie funkcjonować bez urządzeń odpowiedzialnych za analizę danych.
Zarówno czujniki wizyjne, jak i inne rodzaje systemów wizyjnych, znajdują coraz więcej zastosowań. Najczęściej wykorzystuje się je po to, aby kontrolować jakość produktów. Wiele uwagi poświęca się ich zastosowaniu na produkcji, aby dokonywać jej bieżącej oceny. Im bardziej są one zaawansowane, tym mniejsze jest ryzyko powstawania produktów wadliwych.
Nasza oferta obejmuje realizowanie projektów z wykorzystaniem systemów wizyjnych, zarówno tych podstawowych, jak i najbardziej zaawansowanych. Mamy przy tym na tyle duże doświadczenie, że z łatwością radzimy sobie z wieloma kamerami i ich rozbudowanymi funkcjami. Ponieważ wykorzystujemy jedynie te systemy, które pochodzą od najlepszych producentów, nie trzeba obawiać się o to, że ich znakiem rozpoznawczym będzie awaryjność. Chętnie doradzamy też naszym klientom. Podpowiadamy, jaki czujnik wizyjny wybrać i jak najlepiej go wykorzystać. Każdy podmiot zainteresowany współpracą z nami może też liczyć na indywidualne podejście.

Nasz zespół realizował projekty z bardzo zaawansowanymi systemami wizyjnymi. Zaawansowanie systemów wizyjnych polegało zarówno na ilości stosowanych kamer jak i na rozbudowaniu funkcji jakie zostały użyte przy ich budowie. Stosujemy systemy wizyjne najlepszych światowych producentów.

System wizyjny kontroli pinów

System wizyjny kontroli pinów

System wizyjny kontroli montażu

System wizyjny kontroli montażu

System wizyjny z paletkami

System wizyjny z paletkami

System wizyjny kontroli małych elementów

System wizyjny kontroli małych elementów

System wizyjny na robocie

System wizyjny na robocie